Contact

Contact


kantoor-JR

spacer

Jac Reijns Staalconstructie Alphen b.v.
Looiersweg 7
5131 BE Alphen (NBr.)
T: 013-5081823 (algemeen nummer)
F: 013-5082478
E: info@JReijns.nl
W: www.JReijns.nlDIGIMEET.NL
HR: KvK 18041447
BTW: NL 8036.26.071.B01


Jos

spacer

Ing. Jos Reijns

Functie: directeur / staalconstructeur / BIM-manager

 

T: 013-7620061 (rechtstreeks nummer)

E: jos@JReijns.nl

 

msg(contact) download visitekaartje 

 


Visitekaartje Erwin
spacer

Erwin van Gils

Functie: calculator / werkvoorbereider

 

T: 013-762006(rechtstreeks nummer)

E: erwin@JReijns.nl

 

msg(contact) download visitekaartje

 


Koen
spacer

Koen de Swart

Functie: projectcoördinator / BIM-engineer

 

T: 06-20933570 (mobiel nummer)

E: koen@JReijns.nl

 

msg(contact) download visitekaartje 

 


Sander V3
spacer

Sander van den Broek

Functie: projectcoördinator / BIM-engineer

 

T: 013-7620062 (rechtstreeks nummer)

E: sander@JReijns.nl

 

msg(contact) download visitekaartje 

 


Robert
spacer

Robert van Gils

Functie: projectcoördinator / BIM-engineer

 

T: 013-7620063 (rechtstreeks nummer)

E: robert@JReijns.nl

 

msg(contact) download visitekaartje   

 


Rob Peters
spacer

Ing. Rob Peters

Functie: maatvoerder (Digimeet) / BIM-coördinator

 

T: 013-7620067 (rechtstreeks nummer)

E: rob@JReijns.nl

 

msg(contact) download visitekaartje 

 


Mieke
spacer

Mieke Antens - Reijns

Functie: administratie

 

T: 013-7620064 (rechtstreeks nummer)

E: mieke@JReijns.nl

 

msg(contact) download visitekaartje  

 


Jac
spacer

Jac Reijns

Functie: adviseur

T: 013-7620065 (rechtstreeks nummer)

E: jac@JReijns.nl

 

msg(contact) download visitekaartje

 

?